Про виробництво.

Виробничі потужності


Завод спеціалізується на виробництві машинобудівного і залізничного кріплення.
Підприємство виготовляє машинобудівне кріплення (болти, гайки) для загального машинобудування, в т.ч. високоміцне кріплення (кл.пр. 8.8, 10.9) застосовується в мостових і будівельних конструкціях (болти, гайки і шайби, що поставляються в комплекті згідно нормативних документів), кріплення для верхнього скріплення залізничної колії.
В якості вихідної сировини при виробництві кріплення застосовуються леговані і покращувані сталі.
Якість нашої продукції забезпечується виробництвом і покроковим контролем за повним технологічним циклом: від підготовки металу до упаковки і відвантаження продукції.
Завод має сертифікат на систему управління якістю за ДСТУ - ISO 9001 в системі Укрсепро, а також сертифікати відповідності кріплення в системах сертифікації України і інших держав, до яких надходить наша продукція. Завод займає вигідне географічне положення з високорозвиненою мережею автомобільних і залізничних шляхів.
Планомірне технічне переозброєння парку обладнання, освоєння нових марок сталей, освоєння нових видів кріплення, використання імпортного технологічного інструменту, дозволяє заводу випускати якісне конкурентноздатне кріплення різних класів міцності, з гальванопокриттям і без нього, упаковане і відвантажене поштучно або об'ємно.

Система управління якості сертифікована відповідно до вимог ДСТУ ISО 9001-2001.

Політика в області якості


Діяльність ПАТ "Дружківський завод металевих виробів" здійснюється в напрямку поліпшення його економічного становища з метою зміцнення до нього довіри. Підлеглими цій політиці, основними завданнями є: підвищення якості та конкурентоспроможності кріплення з урахуванням кон'юнктури внутрішнього і зовнішнього ринку, а також ефективне використання всіх видів ресурсів і технічних можливостей підприємства, згідно з планом якості.

Виробництво метизної продукції і залізничного кріплення

Завжди раді співпраці.

Є побажання або питання з приводу співпраці !? Задайте питання нашим технічним фахівцям, відправте заявку.

ВГОРУ